Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Commerzbank ve ztrátě

Commerzbank ve ztrátě

3.11.2008 08:59, CBK*

Commerzbank ve ztrátě

Commerzbank (CBK) zaznamenala ztrátu 285 mil. EUR za třetí kvartál, zatímco minulý rok byla v zisku 817 mil. EUR. Jednotky Corporates&Markets a Public Finance Treasury společně měly provozní ztrátu 898 mil. EUR hlavně díky pádu Lehman Brothers a problémům na Islandu. Rezervy pro kreditní ztráty vzrostly na 628 mil. EUR ze 414 mil. EUR ve druhém kvartálu. Banka řekla, že využije německý Fond pro stabilizaci finančních trhů a zvýší svůj kapitálový poměr na 11,2 %. Commerzbank nebude v letech 2009 a 2010 vyplácet dividendy a bonus pro výkonného ředitele bude 500 000 EUR.

CBK v pátek klesl o 4,24 % na 8,43 EUR.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,4788224,90618
USD20,4857921,73121
GBP27,0648128,71019
CHF25,3552826,89672
PLN5,514285,84952

Kompletní informace zde