Citigroup ve ztrátě
Citigroup ve ztrátě
Citigroup (C) reportoval čistou ztrátu 2,8 mld. USD (0,6 USD na akcii) za třetí kvartál. Odpisy dosáhly 2 mld. USD na strukturované investice a odpisy hypoték byly zaznamenány ve výši 1,2 mld. USD. Celková aktiva poklesly o 50 mld. USD. Celkové tržby klesly na roční bázi o 23 % na 16,7 mld. USD. Úrokové tržby vzrostly o 13 %. Reuters očekával ztrátu ve výši 0,7 USD na akcii.
C roste o 1,05 % na 16,4 USD.
Související odkazy
- Wall Street v úvodu obchodování roste, výsledková sezóna startuje
- Citigroup zveřejnila výsledky za 4Q, které ovlivnila jednorázová položka
- Finanční sektor oslabuje po Trumpových komentářích k zastropování úroků na kreditních kartách
- Citigroup reportovala solidní výsledky za 2Q, výnosy z obchodování překonaly očekávání
- Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
Nejnovější:
- Firemní výsledky pro tento týden: KARO Leather, Micron, FedEx, Carnival, Jefferies,..
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,2
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+3,03 %), pšenice (-0,94 %), zlato (-0,87 %)
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje
- Pražská burza v úvodu týdne posiluje
- Asijsko-pacifický region v pondělní seanci převážně posiluje
- Akciový výhled
- Evropské futures kontrakty se obchodují smíšeně
- Očekávané události: Spotřebitelská důvěra (eurozóna)
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech




