Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Německé trhy opět ztrácí

Německé trhy opět ztrácí

7.2.2002 11:00

Německé trhy opět ztrácí

Německé akciové trhy dnes oslabují. Pro index DAX se jedná již o pátý den poklesu v řadě, celková ztráta za toto období dosahuje výrazných sedm procent. Důvodem jsou jednak výrazné propady amerických trhů během středečního obchodování a jednak ohlášení ztráty společnosti Royal Philips Electronics NV. Důvodem jsou zvýšené náklady spojené s propouštěním zaměstnanců, malá poptávka po televizích a monitorech, tedy po produktech Philipsu. Tato zpráva poslala dolů akcie rivalu Siemens AG (SIE) a další technologické tituly. Dnes zasedá ECB a v 13:45 by se měla vyjádřit o měnové politice a úrovni sazeb. V tomto ohledu se nepředpokládá žádná změna a žádné překvapení.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,4958024,92420
USD20,5673221,81768
GBP27,2137928,86821
CHF25,4198226,96518
PLN5,483855,81725

Kompletní informace zde