BMW loni v USA prodalo o 7,1% více aut
BMW loni v USA prodalo o 7,1% více aut
Bayerische Motoren Werke AG (BMW), největší světový výrobce luxusních vozů, prodal v roce 2007 v USA o 7,1% více aut než v předchozím roce. Hlavní zásluhu na tom má poptávka po novém modelu 3-Series a nové verzi SUV X5. Akcie společnosti v úvodu dne oslabují o 0,86% na 41,73 EUR.
Související odkazy
Nejnovější:
- Německo: PMI ve výrobě dosáhl v červnu podle předběžných dat 50,0 b. při očekávání 50,2 b.
- ČEZ uzavřel dodatečné financování ve výši 8,9 mld. Kč
- Frankfurtská burza v úvodu ztrácí
- Pražská burza v úvodu obchodování mírně ztrácí
- CTP: Bernstein snižuje cílovou cenu z 21,5 EUR na 21,0 EUR se stávajícím doporučením
- Akciový výhled
- Asijské indexy navázaly na pokles technologií v USA, Kospi -9 %
- Evropské futures kontrakty oslabují
- EU: Registrace nových aut v květnu vzrostla o 3,2 %
- Očekávané události: Index nákupních manažerů PMI (USA, eurozóna, Německo)




