Plánovaná odstávka našich služeb
V sobotu 25. 1. dojde mezi 22:00 a 22:30 ke krátké odstávce našich bankovních služeb.
Z důvodu údržby bankovního serveru dojde v sobotu 25. 1. 2025 mezi 22:00 a 22:30 ke krátké odstávce některých našich bankovních služeb.
Dočasně tak budou mimo provoz některé služby. Například nebude možné podávání platebních příkazů v bankovnictví, včetně okamžitých plateb. Stejně tak bude nefunkční autorizace pomocí push notifikací, Fio API, platební tlačítka, dobíjení kreditu nebo blokace platební karty. Místo push notifikací můžete v danou chvíli využít alternativní autorizaci pomocí SMS a pro blokaci karty využijte blokační linku +420 224 346 777.
Odstávka se nedotkne platebních karet ani bankomatů, tedy platby i výběry budou stále možné. Možný bude také přístup do aplikací Internetbanking, Smartbanking i e-Broker – nebude ale možné v nich provádět transakce nebo větší změny nastavení, viz výše.
Děkujeme za pochopení.
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- Denní report - čtvrtek 27.08.2026
- Index S&P 500 dnes rostl o 0,72 %
- US trhy dál rostou, v čele pozornosti Nvidia
- Frankfurtská burza zakončila čtvrteční obchodování v zelených číslech
- USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v srpnu vzrostl na 10 b. dle očekávaní
- Pražská burza klesala
- USA: Zásoby plynu podle EIA k 21. srpnu vzrostly o 15 mld. kubických stop
- Wall Street v úvodu posiluje, technologické tituly podpořil výhled Nvidie
- Americké futures kontrakty se obchodují smíšeně
- USA: Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti k 22. srpnu na 203 tis. při očekávání 208 tis.




