Avast mění finančního ředitele, prozatímním CFO se stává Stuart Simpson
Kyberbezpečnostní Avast oznámil, že dosavadní finanční ředitel Philip Marshall z osobních důvodů opouští svůj post. Jako prozatímní finanční ředitel byl s okamžitou platností zvolen Stuart Simpson.
Ve společnosti Marshall setrvá jako pomocník při předávání funkce a jako poradce až do dokončení dříve oznámené fúze s americkým NortonLifeLock. Novým prozatímním ředitelem se s okamžitou platností stává Stuart Simpson.
Dokončení sloučení společností NortonLifeLock je očekáváno přibližně v polovině příštího roku. Více informací o americké společnosti NortonLifeLock jsme sepsali zde. Detailnější informace o fúzi jsou k dispozici zde.
Akcie Avast (ticker BAAAVAST) dnes na pražské burze mírně oslabily o 0,09 % na 169,85 Kč. Na burze RM-SYSTÉM akcie klesly o 0,35 % na 169 Kč.
Zdroj: Avast, Bloomberg
Michal Fric
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- Akcie na americké burze připsaly více jak procento
- Americké akcie v zeleném
- Frankfurtská burza uzavírá dnešní seanci na červené nule
- Wall Street v úvodu páteční seance posiluje, výsledky reportoval Broadcom a Lululemon
- Pražská burza končí týden růstem
- Americké futures kontrakty posilují, Nasdaq 100 futures +0,89 %
- Vývoj cen komodit: Stříbro +1,83 % na 36,46 USD za unci
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,72
- USA: Report z trhu práce - v květnu vzniklo 139 tisíc pracovních míst, očekáváno bylo 126 tisíc
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,82 %), měď (-1,39 %), stříbro (+1,26 %)