Česká zbrojovka získala exkluzivitu na jednání o případné akvizici americké společnosti Colt Holding
Česká zbrojovka Group včera informovala o získání exkluzivity na jednání o případné akvizici americké společnosti Colt Holding, která je nepřímým vlastníkem Colt Manufacturing Company.
„V současné době probíhá obvyklé due diligence a jednání o konečné podobě dokumentace, jež by mohla být podepsána do konce roku 2020, nelze nicméně zaručit, že akvizice bude završena,“ uvádí Česká zbrojovka.
Historie společnosti Colt sahá až do roku 1836, kdy Samuel Colt získal patent a vybudoval svou první továrnu.
Společnost včera představila také výsledky za prvních 9 měsíců roku a výhled na rok 2020.
Akcie Česká zbrojovka Group (BAACZGCE) dnes na pražské burze rostou o 0,7 % na 292 Kč, na burze RM-SYSTÉM stagnují na 292 Kč.
Zdroj: Česká zbrojovka Group, Colt
Jan Tománek
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
- Pražská burza otevírá v kladných hodnotách, Doosan a Colt CZ dnes naposledy s nárokem na dividendu
- Praha otevírá v záporném teritoriu, Colt bez nároku na dividendu
- Pražská burza otevírá růstem, Fio banka vydala analýzu na KB a Colt naposledy s nárokem na dividendu
- Colt CZ Group prodává svůj 51% podíl v maďarské dceřiné společnosti
- Colt CZ: Valná hromada schválila dividendu ve výši 30 Kč na akcii
Nejnovější:
- Frankfurtská burza zakončila týden v zelených hodnotách
- Pražská burza v závěru týdne rostla
- Wall Street zůstane kvůli svátku zavřená
- Vývoj cen komodit: Stříbro (+3,43 %), zlato (+1,74 %), zemní plyn (+1,66 %)
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,2
- Eurozóna: Index nákupních manažerů PMI ve službách v červnu podle konečných dat na 49,4 b.
- Německo: Index nákupních manažerů PMI ve službách v červnu podle konečných dat vzrostl na 48,6 b
- Pražská burza na začátku obchodování roste
- Frankfurtská burza v úvodu pátečního obchodování posiluje
- Gen Digital: Zacks zvyšuje cílovou cenu na 27 USD při potvrzení doporučení „neutral“





