Úvod
>
Zpravodajství
>
Zprávy z burzy
>
Erste Group Bank zamýšlí odkoupit své podřízené dluhopisy se splatností 2022
Erste Group Bank zamýšlí odkoupit své podřízené dluhopisy se splatností 2022
Rakouská bankovní skupina Erste Group Bank dnes oznámila záměr odkoupit své podřízené dluhopisy se splatností 2022.
Erste chce odkoupit svou emisi podřízených dluhopisů s objemem 500 mil. EUR a fixním úrokem 7,125 %, splatných v roce 2022. Zároveň oznámila záměr emitovat nové Tier 2 dluhopisy v rámci programu z 10. května 2019.
Akcie Erste (BAAERBAG) dnes v Praze posilují o 0,9 % na 857 Kč.
Zdroj: Erste Group Bank
Jan Tománek
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
- Erste: Kepler Cheuvreux zvyšuje cílovou cenu na 128 EUR při zachování doporučení „buy“
- Erste: Keefe Bruyette & Woods zvyšuje cílovou cenu na 121 EUR při stálém doporučení „outperform“
- Erste: Morgan Stanley zvyšuje cílovou cenu na 112 EUR při zachování doporučení
- Erste Group: Wood & Company zvyšuje cílovou cenu na 121,90 EUR se stávajícím doporučením „buy“
- Rozhovor s analytikem Fio banky k výsledkům bank obchodovaných na pražské burze
Nejnovější:
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,21
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-5,28 %), měď (-2,71 %) a zlato (-2,04 %)
- Eurozóna: PMI ve výrobě dosáhl v červnu podle předběžných dat 51,3 b. při očekávání 51,6 b.
- Německo: PMI ve výrobě dosáhl v červnu podle předběžných dat 50,0 b. při očekávání 50,2 b.
- ČEZ uzavřel dodatečné financování ve výši 8,9 mld. Kč
- Frankfurtská burza v úvodu ztrácí
- Pražská burza v úvodu obchodování mírně ztrácí
- CTP: Bernstein snižuje cílovou cenu z 21,5 EUR na 21,0 EUR se stávajícím doporučením
- Akciový výhled
- Asijské indexy navázaly na pokles technologií v USA, Kospi -9 %




