Netflix hodlá vydávat dluhopisy v objemu cca 2 miliard dolarů
Netflix hodlá vydávat dluhopisy v objemu cca 2 miliard dolarů. Firma chce získat zdroje na vývoj, rozšiřování obsahu či případné akvizice. Informaci zveřejnila v pondělí.
Americká streamovací služba Netflix v pondělí informovala o záměru vydat firemní bondy za zhruba 2 miliardy dolarů. Nové zdroje mají být využity na vývoj, rozšíření obsahu či potenciální akvizice. Dluhopisy by měly být denominované v dolarech a v eurech.
Akcie Netflixu se v pre-marketu obchodují mírně pod nulou (-0,23 %). Po zveřejnění informace oslabovaly o cca 1,5 %.
Zdroj: Bloomberg
František Mašek, Fio banka, a.s.
Související odkazy
- Wall Street otevírá páteční obchodování v zeleném
- Netflix zveřejnil výsledky za 1Q, výhled na 2Q zaostal za odhady analytiků
- Wall Street otevírá pátek v červeném
- Netflix nehodlá navýšit nabídku na převzetí Warner Bros., otevírá cestu pro Paramount Skydance
- Paramount navýšil nabídku na převzetí WBD, nová cena činí 31 USD
Nejnovější:
- Očekávané události: Index spotřebitelské důvěry (ČR), index IFO (Německo), běžný účet PB (USA)
- Zámořské akcie oslabily
- Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem
- Německé akcie klesly o téměř 1 %
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu
- USA: Index výrobní aktivity richmondského Fedu v červnu klesl na 4 b. při očekávání 8 b.
- USA: Index PMI ve výrobě podle předběžných dat v červnu vzrostl na 55,7 b. při očekávání 54,6 b.
- Wall Street v červených číslech, ztrácí především technologie
- ČEZ založil dceřinou společnost ČEZ Energy
- CSG jmenovala Davida Jacobse prezidentem CSG Defense North America





