Broker plus500 čelí 82% poklesu tržeb
Tržby brokera v prvním kvartálu poklesly o 82%, což ještě prohloubilo ztrátu z předchozího kvartálu. Plus500 jako hlavní příčinu vidí utlumené finanční trhy, k čemuž došlo v důsledku přísnější evropské regulace.
Plus500; Autor: [Thelanchi]
Tržby brokera v prvním kvartálu poklesly o 82%, což ještě prohloubilo ztrátu z předchozího kvartálu. Plus500 jako hlavní příčinu vidí utlumené finanční trhy, k čemuž došlo v důsledku přísnější evropské regulace.
Broker Plus500 z 82% poklesu tržeb utlumené finanční trhy, což vedlo k poklesu akcií společnosti, protože firma bojovala s přísnější evropskou regulací.
Společnost uvedla: „extrémně utlumené finanční trhy napříč většinou typů aktiv“ během pátečního obchodování ukázaly, že společnost v prvním kvartálu dosáhla tržeb ve výši 53,9 mil. USD. To ještě prohloubilo propad z předchozího kvartálu. Akcie společnosti během brzkého londýnského obchodování poklesly o 37 %.
Zdroj: The Financial Times
Tomáš Novák
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- CTP: Degroof Petercam zvyšuje cílovou cenu z 20 na 23 EUR při novém doporučení „buy“
- ČR: Běžný účet platební bilance v říjnu v přebytku 16,83 mld. Kč při očekávání 16,03 mld. Kč
- Firemní výsledky pro tento týden: Micron, Accenture, Nike, FedEx, Paychex,..
- Frankfurtská burza v úvodu pondělního obchodování roste
- Pražská burza v úvodu obchodování nepatrně oslabuje
- Akciový výhled
- Asijsko-pacifický region oslabuje
- Evropské futures kontrakty se obchodují v zeleném
- Očekávané události: Průmyslová výroba (eurozóna), index realitního trhu NAHB (USA)
- Amerika končí týden v červeném





