Citigroup oznámila 3,2% růst zisku
Citigroup oznámila 3,2% růst zisku
Citigroup (C), největší americká banka, oznámila, že ve čtvrtém čtvrtletí uplynulého fiskálního roku vzrostl její zisk o 3,2% na 5,13 mld. USD (1,03 USD na akcii). Analytici očekávali zisk ve výši 1,02 USD na akcii. V růstu zisku banka výrazně zaostává za svými hlavními konkurenty. Tržby dosáhly rekordních 23,8 mil. USD a předčily očekávání analytiků na úrovni 22,8 mld. USD.
Akcie společnosti před oficiálním otevřením trhů rostou o 0,50% na 54,60 USD.
Související odkazy
- Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
- Wall Street v úvodu obchodování roste, výsledková sezóna startuje
- Citigroup zveřejnila výsledky za 4Q, které ovlivnila jednorázová položka
- Finanční sektor oslabuje po Trumpových komentářích k zastropování úroků na kreditních kartách
- Citigroup reportovala solidní výsledky za 2Q, výnosy z obchodování překonaly očekávání
Nejnovější:
- Vývoj cen komodit: Ropa (-2,75 %), pšenice (-1,37 %), zemní plyn (+1,03 %)
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,26
- Doosan Škoda Power: Valná hromada schválila dividendu ve výši 28 Kč na akcii
- OpenAI podle NYT zvažuje odklad IPO na příští rok
- Frankfurt v úvodu ztrácí, regulátor vyšetřuje Zalando kvůli podezření z porušení účetních pravidel
- Pražská burza na začátku obchodování stagnuje, dnes se koná valná hromada Coltu a Gevorkyanu
- Akciový výhled
- Asijské akcie opět klesají, za týden ztrácí 5 %
- Evropské futures kontrakty v červených číslech
- Očekávané události: Velkoobchodní zásoby, index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)




