Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > STMicroelectronics zvýšena na "outperform"

STMicroelectronics zvýšena na "outperform"

6.11.2006 13:25, STM

STMicroelectronics zvýšena na "outperform"

Společnost STMicroelectronics (STM) byla zvýšena na „outperform“ z původních „marketperform“ společností Piper Jaffray. Důvodem je lepšící se cash-flow a hrubá marže, stejně tak i možný růst výnosů. Poptávka po mobilních telefonech zůstává pevná a informace od firmy, že stav zásob zůstává „zdravý“ jsou příslibem růstu do budoucna, pokud se nezhorší prostředí v sektoru polovodičů.Akcie STM za 3M přidaly +12,4%.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,5176424,94736
USD20,7337621,99424
GBP27,2739628,93204
CHF25,5076527,05835
PLN5,483665,81704

Kompletní informace zde