Akce: úvěr na obchodování s úrokem 0 %
Fio banka přichází s mimořádnou akcí pro investiční klienty, kterým od začátku listopadu 2016 do konce ledna 2017 odpustí úroky za čerpání úvěru na obchodování v Německu. Akce se vztahuje na současné i nové klienty, kteří obchodují na německém trhu Xetra.
Fio banka, největší online broker v České republice a na Slovensku, připravila pro své investiční klienty speciální akci, díky které mohou během tří měsíců využít úvěr na obchodování s úrokem 0 %. Od 1.11.2016 do 31.1.2017 jim odpustí úroky za čerpání úvěru na obchodování na německém trhu Xetra. Akce se vztahuje na všechny tituly z předních německých indexů DAX, SDAX, MDAX, TecDAX a evropského Euro Stoxx 50 a na vybrané indexové akcie včetně instrumentů umožňujících spekulovat na pokles. Nabídka platí pro všechny stávající i nové klienty, kterým Fio banka nabízí mimo jiné založení i vedení obchodního účtu zdarma, online přístup na české i zahraniční burzy a především nízké poplatky z obchodování.
„Snažíme se pravidelně přicházet se zajímavými příležitostmi pro naše investiční klienty. Po loňské úspěšné akci, kdy jsme celý listopad odpouštěli poplatky z obchodování na české burze RM-SYSTÉM, nyní spouštíme mimořádnou akci pro investory na německém trhu. Vnímáme totiž rostoucím zájem klientů o investování v zahraničí, proto jsme se rozhodli, že jim během následujících tří měsíců odpustíme úroky za čerpání úvěru na obchodování v Německu. Věříme, že to pro ně bude atraktivní příležitost k investování,“ dodává ke speciální akci Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.
Více informací o akci zde.
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- Legendární investor Warren Buffett na konci roku odejde do důchodu
- Firemní výsledky na tento týden: Gen Digital, CTP, Palantir, AMD, Walt Disney,..
- Eurozóna: Index investorské důvěry Sentix v květnu na -8,1 b. při očekávání -11,5 b.
- Vývoj cen komodit: Ropa -2,37 % na 56,91 USD za barel
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,97
- Frankfurtská burza v úvodu mírně posiluje
- Pražská burza v úvodu mírně ztrácí, Komerční banka poprvé bez nároku na dividendu na BCPP
- Akciový výhled
- Erste koupí 49% podíl v polské divizi Santanderu
- Erste: Mediobanca snižuje cílovou cenu akcií na 77 EUR se stávajícím doporučením "outperform"