Telecom dostal pokutu
Telecom dostal pokutu
Český Telecom dostal pokutu ve výši 80 mil. CZK od Českého antimonopolního úřadu kvůli vysokorychlostnímu internetu. Společnost oznámila ceny za vysokorychlostní internet pro zákazníky a alternativní operátory ve stejný den, čímž nedala operátorům čas k přípravě nabídek a uzavření kontraktů. Český Telecom zaplatil 285 mil. CZK na pokutách za minulý rok. Titul stoupá o 0,55% na 453,04 CZK/a.
Nejnovější:
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
- Pražská burza rostla
- Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-2,45 %), zlato (-1,87 %) a pšenice (-1,29 %)
- Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-1,78 %), zlato (-1,41 %) a pšenice (-1,29 %)
- Vývoj měnových párů
- Moneta: Citi zvyšuje cílovou cenu ze 192,1 Kč na 194,3 Kč při stávajícím doporučením
- Komerční banka: Citi snižuje cílovou cenu z 1126 Kč na 1023 Kč se stávajícím doporučením




