Devět cen v soutěži Zlatá koruna 2015
Česká Fio banka získala celkem devět ocenění v prestižní soutěži Zlatá koruna 2015, z toho šest Zlatých a tři Stříbrné koruny. Opět bodovaly osobní a podnikatelské účty Fio banky, které zvítězily již po páté v řadě.
Soutěž Zlatá koruna 2015 zná vítěze všech 15 kategorií, ve kterých bylo nominováno celkem 216 produktů bank a pojišťoven. V šesti z nich obsadila první místo česká Fio banka. Odborná porota ocenila Fio osobní účet, Fio podnikatelský účet, Podnikatelský úvěr, mobilní aplikaci Smartbanking i aplikaci e-Broker pro obchodování s cennými papíry. Fio osobní a podnikatelské účty tak získaly Zlatou korunu již po páté od roku 2011. Veřejnost zvolila nejlepším účtem pro podnikatele Fio podnikatelský účet, který díky tomu zvítězil i v Ceně podnikatelů.
Tři produkty Fio banky se umístily na druhém místě – spořicí účet Fio konto pro podnikatele v kategorii Podnikatelské účty, aplikace Fio API Bankovnictví mezi On-line aplikacemi a Fio Smartbroker v kategorii Obchodník s cennými papíry. Souhrn ocenění je uveden v tabulce:
„Konkurence na bankovním trhu se rok od roku zvětšuje, o to více nás těší, že jsou naše produkty vnímány odbornou i laickou veřejností stále jako nejlepší. Svědčí o tom nejen šest letošních Zlatých korun, ale také to, že naše účty vítězí v této prestižní soutěži pravidelně od roku 2011. Naše nabídka kvalitních produktů za nulové poplatky tedy není jen krátkodobou marketingovou akcí, ale dlouhodobou strategií, ve které hodláme pokračovat i nadále. Věříme, že to naši klienti ocení,“ komentuje získání devíti ocenění ve Zlaté koruně 2015 Jan Bláha, marketingový ředitel Fio banky.
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- Pražská burza v úvodu obchodování posiluje
- ČR: Index exportních cen v červnu meziročně klesl o 0,1 %, importní ceny byly nižší o 0,5 %
- Akciový výhled
- Asijské akcie většinově posilují, Nvidia a AMD zaplatí USA 15 % z čínských prodejů AI čipů
- Evropské futures kontrakty mírně rostou
- Nvidia a AMD zaplatí americké vládě 15 % z prodejů AI čipů do Číny
- Očekávané události: Index importních a exportních cen (ČR)
- Denní report - pátek 08.08.2025
- USA uzavírá se ziskem
- Americké indexy posilují