Doporuceni pro intraday spekulaci do segmentu SPAD
Doporuceni pro intraday spekulaci do segmentu SPAD
Dnesni ranni doporuceni (doporuceni maji charakter limitni ceny -
stepperu - pro okamzik zahajeni obchodovani):
Nakup Telecom 515Kč
Minuly obchodni den bylo doporuceno:
Nakup Komerční banka 3320 Kc (open 3332, close 3366; min 3305, max 3377)
* uspesne
-------
*
Pokud je mozne otevrit pozici dle doporuceni do 10:00 daneho dne, pak je hodnoceno jako u s p e s n e v pripade, ze v dany den lze pozici zpetne uzavrit se ziskem prevysujicim 10.000Kc (bez zahrnuti poplatku; pri objemu jednoho lotu na danem titulu). Pokud neni mozne na zaklade doporuceni pozici otevrit, ale charakter doporuceni spravne identifikuje
denni trend na danem titulu, pak je hodnoceno jako u s p e s n e z hlediska t r e n d u. Pokud nejsou splneny tyto podminky, pak je doporuceni hodnoceno jako n e u s p e s n e. Pokud neni mozne priradit kriterium hodnoceni k danemu doporuceni pro konkretni den, pak je doporuceni oznacene jako n e h o d n o c e n o. Moznosti hodnoceni: uspesne/neuspesne, uspesne (trend)/neuspesne (trend), nehodnoceno.
**
V lednu 2006 bylo vydano 22 rannich doporuceni (celkem v tomto mesici bylo 22 obchodnich dnu). Z nich u 6 slo za doporucenou limitni cenu otevrit pozici do 10:00 daneho dne. 5 doporuceni hodnotime jako uspesne, protoze pozici slo v ramci obchodniho dne pote uzavrit se ziskem prevysujicim 10.000 Kc (pri objemu jednoho lotu na danem titulu), 1 doporuceni by prineslo ztratu. Celkem 14 doporuceni spravne identifikovalo trend v dany obchodni den (vcetne 5 uspesnych), 1 doporuceni bylo z hlediska trendu neuspesne (vcetne 1 neuspesneho doporuceni) a 6 doporuceni nebylo hodnoceno (neprinesla ani zisk ani ztratu, nebo jejich doporucena realizacni cena byla prilis mimo obchodovane ceny). Celkem bylo 8 nakupnich doporuceni a 14 prodejnich. Nejvice doporuceni bylo s akciemi CEZ (10).
***
Vazeni klienti vyuzijte nasi sluzbu - kratke pozice na trzich v CR, vice informaci na
https://www.fio.cz/short.itml
****
Za maklere spolecnosti Fio,
Jan Korb
Nejnovější:
- Kosmetické změny indexů a smíšený závěr
- Americké indexy klesají
- ČEZ: Stát koupí 80% podíl v EDU II (+komentář analytika)
- Frankfurtská burza uzavírá obchodní seanci s růstem
- Pražská burza ve středu odepisovala
- USA: Zásoby surové ropy podle EIA se k 25. dubnu snížily o 2 696 tis. barelů
- USA: Pokračující prodeje domů v březnu meziměsíčně vzrostly o 6,1 % při očekávání 1 % růstu
- USA: Deflátor výdajů na osobní spotřebu v březnu meziročně vzrostl o 2,3 % s očekáváním 2,2 %
- Americké indexy v červeném, před trhem byl reportován pokles HDP a výsledky oznámil Caterpillar
- USA: Osobní příjem v březnu vzrostl o 0,5 % při očekávání růstu o 0,4 %