Fortuna dokončila akvizici společnosti Intralot Czech s.r.o.
Fortuna ve včerejších večerních hodinách informovala ve své tiskové zprávě o úspěšném uzavření akvizice společnosti Intralot Czech s.r.o.
Společnost Intralot Czech s.r.o. vlastní 2 500 loterijních terminálů na provoz číselných her a okamžitých loterií Fortuny. Hodnota aktiv společnosti dosahuje více než 100 mil. Kč.
Transakce byla financována úvěrem poskytnutým Českou spořitelnou, přičemž hodnota transakce podléhá dle sdělení Fortuny obchodnímu tajemství a nebude tak zveřejněna.
Management společnosti již dříve informoval o plánováném dokončení akvizice ke konci druhého čtvrtletí 2014. Zveřejněnou informaci tak považujeme i vzhledem k nepatrnému podílu loterijní divize na celkových tržbách Fortuny za neutrální.
Michal Křikava, Fio banka, a.s.
Nejnovější:
- Frankfurtská burza v úvodu pondělního obchodování roste
- Pražská burza v úvodu obchodování nepatrně oslabuje
- Akciový výhled
- Asijsko-pacifický region oslabuje
- Evropské futures kontrakty se obchodují v zeleném
- Očekávané události: Průmyslová výroba (eurozóna), index realitního trhu NAHB (USA)
- Amerika končí týden v červeném
- Technologie pod tlakem
- Frankfurtská burza zakončila týden poklesem
- Pražskou burzu podržel VIG




