Rekord v počtu klientů za měsíc
V červnu jsme získali téměř 11 tisíc klientů
Celkem 10 687 klientů přišlo během června k české Fio bance, což je nejvyšší měsíční nárůst v její dosavadní historii. Kvalitní služby bez poplatků tak dohromady aktuálně využívá již 388 tisíc klientů.
Fio banka, která získala celkem 10 ocenění v soutěži Zlatá koruna 2014, potvrzuje status dynamické banky, jejíž služeb využívá stále více lidí. Za červen navýšila počet klientů o 10 687, což je téměř o 50 % více než v červnu 2013. Od začátku roku tak Fio banka získala již přes 57 tisíc nových klientů.
Nejvstřícnější banka roku 2013 letos klientům nabídla možnost založení účtů zdarma v 15 měnách, výhodné SEPA platby, americké hypotéky pro fyzické osoby i podnikatele nebo širokou škálu platebních karet doplněním stávajícího portfolia MasterCard o karty značky VISA. Na jaře pak spustila novou reklamní kampaň s Jakubem Kohákem zdůrazňující bezpoplatkovost produktů i její český původ. Nadále rozšiřuje svou pobočkovou síť, která nyní zahrnuje 74 poboček, a chystá pro své klienty další novinky např. v oblasti kontokorentů.
„Červnový rekordní nárůst klientů ukazuje, že spojení kvalitních bankovních služeb bez poplatků a výrazné kampaně, kterou jsme zahájili na konci dubna, nese ovoce. Silnému nárůstu klientské základny pomohly i nedávné kroky konkurence, které opět rozvířily debatu o poplatcích na českém trhu a podnítily klienty ke změně. Jsme rádi, že jsme jednou z hlavních voleb pro ty, kteří již dále nechtějí platit nesmyslné poplatky," komentuje rostoucí počet klientů Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.
Jakub Kohák ztvárnil hlavní postavu cizího bankéře Gigiho v nové kampani Fio banky.
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- Denní report - pátek 12.12.2025
- Amerika končí týden v červeném
- Technologie pod tlakem
- Frankfurtská burza zakončila týden poklesem
- Pražskou burzu podržel VIG
- Wall Street začíná poslední obchodní seanci v týdnu negativně
- Americké futures kontrakty se obchodují smíšeně
- Německo: Běžný účet platební bilance v říjnu v přebytku 14,8 mld. EUR
- Vývoj cen komodit: Zlato (+1,27 %), pšenice (-0,66 %), měď (-0,62 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,67





