Nový bankomat a stěhování pobočky v Mladé Boleslav
Přestěhování pobočky v Mladé Boleslavi proběhne 28.4. a 29.4. již otevíráme na novém místě - tř. T.G. Masaryka 1078. Dne 28.4. bude pobočka uzavřena.
Vážení klienti,
dovolte nám, abychom vás informovali o ukončení činnosti pobočky Mladá Boleslav na stávající adrese Jaselská 67 a otevření pobočky i s bankomatem na nové adrese Mladá Boleslav - tř. T.G. Masaryka 1078.
Z důvodu přestěhování pobočky v Mladé Boleslavi z ulice Jaselská 67 do ulice tř. T.G. Masaryka 1078 bude pobočka dne 28.4.2014 uzavřena. Dne 29.4.2014 otevře pobočka již na nové adrese tř. T.G. Masaryka 1078. Při otevření pobočky bude uveden do provozu i bankomat, který bude umístěn přímo do její výlohy a bude k dispozici nonstop.
Děkujeme za pochopení a od 29.4. se na vás těšíme v nových prostorách!
Váš tým klientské podpory

Nejnovější:
- Denní report - pátek 22.05.2026
- USA uzavírá obchodní den kladně
- Americké trhy pokračují v růstu
- Frankfurtská burza uzavřela týden v zelených číslech
- VIG: Valná hromada schválila dividendu 1,73 EUR na akcii
- Snižujeme doporučení na akcie Colt CZ z "akumulovat" na "redukovat", cílovou cenu 981 Kč potvrzujeme
- Pražská burza v závěru týdne ztrácela
- USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v květnu podle konečných dat na 44,8 b.
- Americké akcie míří k nejdelší sérii týdenních zisků od roku 2023
- Americké futures kontrakty rostou




