Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

Fio banka, a.s. je významným českým poskytovatelem finančních služeb pro veřejnost. Její hlavní činností je zprostředkování obchodů s akciemi v České republice, USA, Německu, Polsku a dále pak široké spektrum bankovních služeb pro běžnou klientelu.

  • Váš motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce můžete poslat na adresu: personalni@fio.cz
  • Do předmětu emailové zprávy uveďte, prosím, název pracovní pozice, na kterou se hlásíte.
  • Bližší informace o nabízených pozicích získáte na telefonním čísle: +420 224 346 611.

Klientský pracovník

Aktuálně pro pobočky: Břeclav, Hradec Králové, Louny, Praha, Ústí nad Orlicí

Pracovní náplní jsou komplexní makléřské služby pro klienty, sjednávání smluv se zákazníky a přijímání pokynů k obchodním transakcím klientů. Příjem a výdej hotovosti a získávání nových klientů z řad registrovaných zájemců o služby Fio banky.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělaní (kromě pobočky Ústí nad Orlicí, kde požadujeme vysokoškolské vzdělání),
  • základní znalost kapitálových trhů,
  • reprezentativní vystupování a prodejní schopnosti,
  • uživatelská znalost Internetu a MS Office,
  • samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení,
  • znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • šanci na seberealizaci,
  • práci v mladém týmu ve stabilní finanční skupině,
  • odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů,
  • příležitost i pro absolventy případně končící studenty.

Úvěrový analytik senior

Místo působnosti: Praha

Pracovní náplň:

  • příprava projektů úvěrového financování segmentu SME,
  • jednání s žadateli o úvěr a finančními zprostředkovateli,
  • sledování bonity a finanční analýza úvěrovaných subjektů.

Požadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdělaní,
  • praxe v oboru poskytování úvěrů,
  • znalost finanční analýzy,
  • znalost účetních výkazů,
  • přehled ve finančně-ekonomických otázkách,
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni,
  • zkušenosti s alternativními formami financování výhodou.

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející finanční skupině,
  • odborný růst v atraktivní oblasti finančních trhů,
  • atraktivní finanční ohodnocení,
  • práci v centru Prahy.
  • Perspektivní a odpovědnou práci ve stabilní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Termín nástupu ihned.
  • Místo výkonu práce v centru Prahy.

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Fio banka na Twitteru Fio banka na Facebooku Fio banka na Google+ Fio banka na Youtube

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR26,4271127,62989
USD24,5503225,66768
GBP30,9565432,36546
CHF24,3733525,48265
PLN5,956946,22806

Další měny